Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Andrychów - Oferty sprzedaży nieruchomości

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

305 000 zł44,40 m² 6 869,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lekkie i jasne mieszkanie o powierzchni 44,4 mkw zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w Andrychowie na Osiedlu Lenartowicza jest wspaniałą propozycją dla małej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł779,29 m² 3 464,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w Andrychowie z dużym ogrodem. Dom został zbudowany w 1997r. na działce o powierzchni 25,03 ar. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 779 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 405 000 zł180 m² 7 805,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż 3 lokale handlowo - usługowe, oraz działka usługowa , zlokalizowane w centrum miejscowości Andrychów ul. Legionów. Wszystkie powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł181 m² 4 640,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 181,70m2, który znajduje się na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy. W lokalu znajduję się pomieszczenie handlowe, magazynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

749 000 zł83 m² 9 024,10 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej sasanka w malowniczej Brzezince (gmina Andrychów) to wymarzone miejsce dla rodzin szukających przestrzeni i spokoju z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł76 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowe 4 pokoje z balkonem, duży potencjał Andrychów, ul. Żwirki i Wigury 75 Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w doskonałej lokalizacji? Ta oferta łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł62,30 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Andrychowie os. Lenartowicza o pow. 62 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym duży salon z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł215,54 m² 2 551,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Żwirki i Wigury w Andrychowie. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł11 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. 11000m2 w Andrychowie blisko osiedla. Idealna lokalizacja pod park handlowy, dyskont, centrum budowlane. W pobliżu znajduję się największe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł3 700 m² 1 810,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Do sprzedaży hala w Andrychowie o powierzchni 3700 m2, obiekt usytuowany na działce o pow. 84 ar. Dojazd dla tir, bardzo dobra lokalizacja. Cena 6 700 000 zł. netto. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy jednej z głównych uliczek starej części Andrychowa. Budynek o powierzchni użytkowej 270 mkw posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 213 m² 108,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży widokowa działka o pow. 32 ar w Andrychowie. Teren budowlany w kształcie prostokąta, pochylony, ładnie nasłoneczniony z dojazdem gminnym. Cena 350 tys. do neg. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł587 m² 204,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Andrychowie na Pańskiej Górze o powierzchni 5,87 ara. Nieruchomość posiada świetną lokalizację, zaciszną lecz bardzo blisko do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł700 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę w Andrychowie, w dzielnicy Górnica, o powierzchni 700 m . Działka jest uzbrojona, z dojazdem asfaltowym, położona w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł286 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni [3800] m , położona w Andrychowie przy ul. Krakowskiej. Działka jest ogrodzona i posiada dwa niezależne zjazdy bezpośrednio do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53,60 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 1. piętrze przy ul. Starowiejskiej. Lokal dwustronnie rozkładowy, co zapewnia komfortowe doświetlenie wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Andrychów,małopolskie

459 000 zł82,70 m² 5 550,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestrzeni, funkcjonalności i możliwości zaaranżowania mieszkania pod siebie? A może bazy do stworzenia nowoczesnego wnętrza? Zapraszam do 4-pokojowego mieszkania w Andrychowie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł4 900 m² 1 122,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Andrychowie o pow. 4900m2 z przeznaczeniem pod zabudowę wielomieszkaniową. Teren bardzo dobrze zlokalizowany. Możliwy pum 10 tyś. Cena 5 500 000 zł. Oferta off.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł147,80 m² 5 947,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie jest wielopoziomowe- na parterze jednostanowiskowy garaż(16,5m2) w bryle budynku. Na piętro prowadzi klatka schodowa(3,8m2) Na wprost od wejścia przedpokój w którym zostawisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł95,67 m² 7 316,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Nowoczesny dom deweloperski w malowniczej okolicy 0% - i podatku pcc Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o pow. 95,67 m2, zlokalizowany na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł73,24 m² 8 870,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Terenowe biuro dewelopera. Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz. Niepowtarzalna oferta! Zostań właścicielem jednego z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł697 m² 4 017,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt handlowo-usługowy blisko centrum Andrychow do zdobycia. Wysoki standard obiektu pozwala bez inwestycji zagospodarować obiekt na cele handlowe lub usługowe. Dookoła budynku jest parking.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł796 m² 3 015,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Andrychowie o pow. 796 m2. Budynek 2 kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym. Wszystkie media, zaplecze socjalne. Cena 2 400 000 zł. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł73,24 m² 8 870,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

O nieruchomości: terenowe biuro dewelopera. Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz. Niepowtarzalna oferta! Zostań właścicielem jednego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł66 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 65.8 mkw w Andrychowie. Mieszkanie jest bardzo przytulne, gustownie urządzone ( wszystkie meble zostają ) o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł19 300 m² 181,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przemysłowo-rolna ( własność) w Andrychowie o pow. 1,93 ha w jednym kawałku. Teren przemysłowy wynosi ok 1 ha pozostała część jest rolna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 900 m² 82,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana w Wieprzu , dzielnica Krakowica o powierzchni 29 arów, kształt prostokątny. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w Andrychowie. Nieruchomość usytuowana przy jednej z bocznych ulic w cichej, spokojnej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

346 500 zł3 500 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane o łącznej powierzchni około 3500 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej o powierzchni około 640 m2. Działka: położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,50 m² 9 155,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m położone jest na osiedlu Włókniarzy w Andrychowie w doskonałej lokalizacji, łączącej wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł209 m² 2 488,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:725 m²

Andrychów - do sprzedania 55% udział w budynku przy głównej ulicy Andrychowa. Po wydzieleniu samodzielnych lokali na sprzedawany udział będzie się składał lokal użytkowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł20 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt budowlany w użytkowaniu wieczystym ( opłata roczna 2,50 zł /m2) o pow.ok 2 ha położony w Andrychowie. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej. Media: prąd, woda na.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł286 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3800 m , położona w Andrychowie przy ul. Krakowskiej. Działka jest ogrodzona i posiada dwa niezależne zjazdy bezpośrednio do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 994 m² 171,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona na pograniczu Andrychowa i Bulowic, zaledwie 230 metrów od ul.