Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury
Żwirki i Wigury, Andrychów, małopolskie
- 495 000 zł
- 76 m²
- 6 513,16 zł/m²
Marta Luber
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury
Żwirki i Wigury, Andrychów, małopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury
Zaktualizowane: 15 maja 2026
495 000 zł 76 m² 6 513,16 zł/m²
3/3
4
1991
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1991Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 495 000 zł (6 513,16 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 76 m², 4 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1991
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: oddzielna
- Media: Internet, telefon
- Źródło: biuro nieruchomości: AI ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 132-MS-A8FYbdnXfO
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Żwirki i Wigury 75, Andrychów, wadowicki, małopolskie
Opis nieruchomości
Wyjątkowe 4 pokoje z balkonem, duży potencjał Andrychów, ul. Żwirki i Wigury 75
Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w doskonałej lokalizacji? Ta oferta łączy w sobie wygodę, świetną infrastrukturę i możliwość własnej aranżacji wnętrz.
Najważniejsze informacje o nieruchomości:
Powierzchnia: 76 m² + przynależna piwnica.
Piętro: 3 w 3-piętrowym budynku (brak sąsiadów powyżej to cisza i spokój). (...)