Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Andrychów - Oferty sprzedaży nieruchomości

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

380 000 zł3 835 m² 99,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Andrychowie o pow. 38 ar. Teren przeznaczony w miejscowym planie jako mn1- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

719 550 zł7 995 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży bardzo dużą działkę budowlaną w turystycznej miejscowości Andrychów, zlokalizowaną blisko centrum miasta w spokojnym i mocno nasłonecznionym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 867 m² 1 339,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany, parterowy budynek biurowo-usługowy o pow. zabudowy ok 620 mkw posadowiony na działce o pow. 19 arów (działka w użytkowaniu wieczystym -opłata roczna 3 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,80 m² 11 658,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 42,8 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku, w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum. Lokal wolny od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz z użyciem materiałów najwyższej jakości, zlokalizowane na nowopowstającym Osiedlu Leśny Strumyk. Mieszkanie ulokowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,40 m² 6 163,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania dostępnego od zaraz, w dobrej lokalizacji Andrychowa? A może świetnego miejsca pod inwestycję? To oferta idealna dla Ciebie! Mieszkanie położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 652 m² 41,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Andrychowie przylegająca do ulicy Biała Droga, o szerokości 18-19 metrów. Przy działce znajdują się media - prąd, gaz oraz woda. Możliwość przekształcenia na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Oferujemy Państwu dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Budynek około 23-letni dwu-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 126 mkw. i pow. całkowitej 220m2 ; murowany z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł18 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna znajdująca się w Andrychowie. Działka zlokalizowana blisko strefy ekonomicznej i Andrychowskiej Galerii Handlowej. Idealne miejsce na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 400 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 14,5 ara położona w Andrychowie.Grunt w użytkowaniu wieczystym - opłata roczna 2,50 zł/ m2. Nieruchomość w kształcie trapezu. Media: prąd na działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie z pięknymi widokami - ul. Lenartowicza, 4. piętro Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z widokiem na góry ? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43,80 m² 5 936,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,8 m , zlokalizowane przy ul. Metalowców 18 w Andrychowie. Lokal położony jest na 2. piętrze czteropiętrowego budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł688 m² 2 601,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w Andrychowie. Świetna lokalizacja przy ulicy Krakowskiej. Wejście do budynku znajduje się od strony ulicy. Na parterze kamienicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Andrychów,małopolskie

250 000 zł2 900 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o powierzchni 29 arów, kształt prostokątny, z dwóch strony ogrodzona od sąsiadów. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł946 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

W skład oferty wchodzą dwa połączone budynki o łącznej powierzchni użytkowej 946 m , usytuowane na działce 805 m : 1. Kamienica z 1900 roku 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,90 m² 7 511,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64 m . Posiada 3 pokoje, balkon i piwnicę. Znajduje się na pierwszym piętrze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane z wyjątkowo pięknym widokiem położone w Andrychowie na Pańskiej Górze. Każda z nieruchomości o powierzchni około 10 arów (wymiary: 43x23).

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł181 m² 7 668,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wspaniałą okazje inwestycyjną na niepewne czasy, sklep Rynek XIII Sneaker Shop w starej piekarni, której piece dalej są w sklepie, w Andrychowie z własnościową bramą.

Szczegóły ogłoszenia

1 405 000 zł180 m² 7 805,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:332 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż 3 lokale handlowo - usługowe, oraz działka usługowa , zlokalizowane w centrum miejscowości Andrychów ul. Legionów. Wszystkie powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

100 750 zł2 015 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowej o powierzchni 20,15 ara, położona w spokojnej, zielonej części Andrychowa. Nieruchomość znajduje się na uboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł82,27 m² 8 982,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób pracujących zdalnie, które szukają komfortowej i dobrze zorganizowanej przestrzeni do życia. Dwupoziomowy układ mieszkania pozwala wygodnie oddzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

830 000 zł145 m² 5 717,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Osiedle Zagórskie będzie składać się z dwunastu budynków jednorodzinnych, które charakteryzują się prostą, a jednocześnie nowoczesną formą architektoniczną. Budynki zostaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzegi

Andrychów,małopolskie

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż dom w centrum Andrychowa ul. Brzegi Na sprzedaż niewielki, jasny i funkcjonalny dom położony w centrum Andrychowa przy ul. Brzegi. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 62 m , usytuowane na parterze przy ul. Lenartowicza. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni do życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Andrychów

Andrychów,małopolskie

714 100 zł72 m² 9 973,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie inwestycja "apartamenty Starowiejska" w stanie deweloperskim o pow. 71,6 m2 położone na parterze w bloku trzypiętrowym z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

570 285 zł60 m² 9 541,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie inwestycja "apartamenty Starowiejska" w stanie deweloperskim o pow. 59,77 m2 położone na III piętrze w bloku trzypiętrowym z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

684 760 zł72 m² 9 475,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie inwestycja "apartamenty Starowiejska" w stanie deweloperskim o pow. 72,08 m2 położone na II piętrze w bloku trzypiętrowym z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

579 000 zł170 m² 3 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Połącz zalety zamieszkiwania w centrum miasta z cichym i spokojnym otoczeniem. Nieruchomość znajduje się na płaskiej ponad 6 ar, ogrodzonej działce. Dom wybudowany ok. 1950r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

500 000 zł85 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 85 m ul. Stanisława Lenartowicza, andrychów Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szarych Szeregów

Andrychów,małopolskie

270 000 zł66 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 874 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Andrychowie, przy ul. Szarych Szeregów. Cicha, spokojna okolica, otoczenie zabudowa jednorodzinna. Działka o powierzchni 1874m2 zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Andrychów

Andrychów,małopolskie

361 000 zł4 011 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w turystycznej miejscowości Andrychów, zlokalizowaną blisko centrum miasta w spokojnym i mocno nasłonecznionym miejscu o powierzchni 40.11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Andrychów

Andrychów,małopolskie

358 500 zł3 984 m² 89,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w turystycznej miejscowości Andrychów, zlokalizowaną blisko centrum miasta w spokojnym i mocno nasłonecznionym miejscu o powierzchni 39,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

570 000 zł56 m² 10 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w centrum Andrychowa. Mieszkanie zlokalizowane parterze o powierzchni użytkowej 56,30 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garncarska

Andrychów,małopolskie

460 000 zł62 m² 7 431,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w bloku z piwnica, położone w świetnej lokalizacji bli-sko liceum ogólnokształcącego, szkoły podstawowej, przedszkola, stadionu, basenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie na 1 piętrze w niezwykle cichej i komfortowej lokalizacji. Zostań właścicielem nietuzinkowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej części osiedla Włókniarzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Andrychów,małopolskie

700 000 zł96 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:462 m²

Nowoczesne Domy na osiedlu Graniczna w Andrychowie 1. 1. Lokalizacja: o Malownicza okolica z łatwym dostępem do centrum o Bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych 2. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

790 000 zł230 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Orynnowanie domu z miedzi. larm i monitoring. Na posesji domek letniskowy drewniany bez umeblowania (ok. 25 m2) , ma podłączony prąd i wode z bojlerem do podgrzewania wody.