Działka rolno-budowlana Andrychów

Andrychów, małopolskie

  • 140 000 zł
  • 1 055 m²
  • 132,70 zł/m²

Zdjęcie

Anna Hoffman

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Andrychów

Andrychów, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

140 000 zł

1 055 m²

132,70 zł/m²

Działka rolno-budowlana Andrychów

Zaktualizowane: 18 maja 2026

140 000 zł 1 055 m² 132,70 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 140 000 zł (132,70 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlano-rolna, 1 055 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 55m; szerokość: 20m; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: Golden Keys, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana położona w Andrychowie, w rejonie Pańskiej Góry.
Działka ma powierzchnię 10,55 ara.

Jej przybliżone wymiary to około 20 m szerokości i 55 m długości.

Teren objęty możliwością zabudowy wynosi około 3,4 ara, natomiast około 4 ary stanowią tereny zielone, reszta to działka budowlana w terenach za nieprzekraczalną linią zabudowy.

Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej poprzez udziały w drodze prywatnej. (...)

Agent

Anna Hoffman

608 819...

608 819 309

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 819...

608 819 309

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy