Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Andrychów - Oferty wynajmu nieruchomości

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Andrychów,małopolskie

2 000 zł48 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 3 pokoje, osobna kuchnia, pierwsze piętro, po remoncie Lokalizacja: andrychów Powierzchnia: 48,1m2 Piętro: 1 Opis mieszkania: na wynajem przestronne mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krakowska

Andrychów,małopolskie

18,50 zł/m²573 m² 10 604 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:27

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w Andrychowie, ul. Krakowska 138 w budynku banku pko bp S.A. Budynek usytuowany jest w centrum miasta Andrychowa, przy głównej drodze Kraków Wadowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Andrychów,małopolskie

16,80 zł/m²123 m² 2 073 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z piwnicą położony w Andrychowie przy ulicy Rynek 31/1. Powierzchnia do wynajęcia usytuowana jest w centrum miasta Andrychowa, na parterze budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

841 985 zł44 315 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnie do wynajęcia: hala H2 z biurowcem o łącznej powierzchni 46 918,54 m2. Dostępna powierzchnia 44 315,54 m2 mpzp: tereny handlu i usług Instalacja/media: - elektryczna 3-f -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Andrychów

Andrychów,małopolskie

21 zł/m²130 m² 2 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w centrum Andrychowa. Nieruchomość położona w centrum miasta, w pobliżu drogi wylotowej w kierunku Wadowic. Do wynajęcia 130m w powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Andrychów

Andrychów,małopolskie

3 000 zł180 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala murowana ogrzewana o pow. 100m2 oraz stalowa o pow.80m2, łączna powierzchnia hali 180m2. Duże drzwi wjazdowe, dojazd asfaltowy. Przydział prądu 6 kw. Do dyspozycji plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Andrychów

Andrychów,małopolskie

22 000 zł2 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Idealne położenie pod handel, magazyn, logistykę, produkcję. Możliwość wynajmu mniejszej powierzchni. Teren ogrodzony, pod ochroną 24 h na dobę, duży parking w cenie wynajmu. tel. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia od razu w Andrychowie na osiedlu Lenartowicza. Mieszaknie po remoncie, łazienka i kuchnia umeblowana. Umowa okazjonalna i bez dużych zwierząt. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stefana Batorego

Andrychów,małopolskie

30,63 zł/m²160 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***elegancka przestrzeń biurowa na wynajem*** Wynajmę przestrzeń handlowo-usługową, znajdującą się w nowoczesnym budynku. Przestrzeń skład się z: -3 biur, -2 sal spotkań, -przestronnego holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Metalowców

Andrychów,małopolskie

1 200 zł38 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 35m w cichej i spokojnej okolicy z dużą ilością miejsc parkingowych. Składa się ono z dużego pokoju, pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krakowska

Andrychów,małopolskie

18,50 zł/m²573 m² 10 604 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:27

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Andrychów,małopolskie

16,80 zł/m²123 m² 2 073 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

43,64 zł/m²55 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal w Andrychowie na ulicy Lenartowicza 36b (parter),znajduje się on na wielotysięcznym osiedlu Lenartowicza w ciągu pawilonów,posiada parking,wszystkie media.Powierzchnia 55mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego dwupokojowego mieszkania w Andrychowie, które urzeka swoją słoneczną aurą oraz malowniczym widokiem na góry. Oto kilka szczegółów, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Andrychów

Andrychów,małopolskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do nowego , nie używanego, luksusowego apartamentu do wynajęcia w nowym bloku na Osiedlu Słonecznym w Andrychowie! To wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie, które zachwyci Cię swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Andrychów

Andrychów,małopolskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem Hala o powierzchni 200 m2 blisko centrum w Andrychowie. Cena najmu to 8000zł netto + media. Duży parking. Obiekt z witryną, będzie modernizowany, nowa elewacja. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

43,64 zł/m²55 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal w Andrychowie na ulicy Lenartowicza 36b,znajduje się on na wielotysięcznym osiedlu Lenartowicza, w ciągu pawilonów,parking,wszystkie media.Powierzchnia 55mkw. Cena 2400zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

35 zł/m²800 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy w centrum największego osiedla w Andrychowie o pow. 850 m2 do wzięcia od zaraz z własnym parkingiem. W okolicy bloki mieszkalne, sklepy , banki i parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Andrychów

Andrychów,małopolskie

7 500 zł274 m² 27,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Duża rezydencja w Andrychowie Opis lokalizacji: andrychów blisko centrum Do wynajęcia piękna rezydencja w spokojnej dzielnicy Andrychowa. Dom znajduje się na dużej działce (około 23 ary).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Andrychów

Andrychów,małopolskie

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 550m2 z pomieszczeniami socjalnymi 15 000zł/netto miesięcznie. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia łącznie lub samodzielnie nowoczesnej hali o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Andrychów

Andrychów,małopolskie

16 000 zł400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem Hala o powierzchni 400 m2 blisko centrum w Andrychowie. Cena najmu to 16000zł netto + media. Duży parking. Obiekt z witryną, bedzie modernizowany, nowa elewacja. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Adama Wietrznego

Andrychów,małopolskie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopoziomowe mieszkanie w bliźniaku z 1995 roku w okolicy letniego basenu w Andrychowie. Bardzo jasne ( okna na dwie strony świata) mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

42,86 zł/m²14 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Andrychowa zlokalizowany przy ul.Mickiewicza 2 (nad salonem INTER OPTYK). Powierzchnia lokalu wynosi 14m2, dwa niezależne wejścia do budynku. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

19 000 zł900 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę obiekt o powierzchni 900 m2. Hala produkcyjna z pomieszczeniami socjalnymi (3 pomieszczenia) - 720m2 Biuro - 180 m2 Nowoczesny, funkcjonalny , energooszczędny budynek. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Andrychów

Andrychów,małopolskie

14 zł/m²100 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 100m2 usytuowany w budynku w Andrychowie , media, dojazd asfaltowy, duży parking. Bardzo dobra lokalizacja, blisko obwodnicy, przewidywany zjazd z trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

24,27 zł/m²82 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie w naszym biurze! Lokal bezczynszowy! Prezentujemy lokal handlowo-usługowy lub biurowy. Na powierzchnię 82m2 składa się: -duży salon z aneksem kuchennym -dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

12 zł/m²75 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. ok. 75 m2 położony w atrakcyjnej części miasta przy ulicy Krakowskiej. Lokal usytuowany w piwnicy. Czynsz najmu 900 zł + ogrzewanie 5zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy na parterze w Andrychowie. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, z dostępem do zaplecza socjalnego i toalety. Idealny na działalność handlową np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Andrychów

Andrychów,małopolskie

20 zł/m²67 m² 1 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 67 m2 , lokal usytuowany na II piętrze w wysokim standardzie, przestronne klatki schodowe, wszystkie media, klimatyzacja. Lokal idealny na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

20 zł/m²45 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 45m2 usługowy w Andrychowie, lokal na II piętrze o wysokim standradzie z klimatyzacją, ładny korytarz, blisko parking, odebrany przez sanepid. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Andrychów

Andrychów,małopolskie

17 zł/m²20 m² 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe w centrum Andrychowa o powierzchni od 20m2 z możliwością powiększenia do 200 m2. Lokale na różnych poziomach, w budynku winda, do dyspozycji klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

26,67 zł/m²30 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowy z zapleczem socjalnym w Rzykach o pow. 30m2, lokal na parterze z parkingiem. Lokal nadaje się na prowadzenie działalności handlowej i usługowej tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stefana Batorego

Andrychów,małopolskie

40 000 zł1 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Budynek produkcyjno handlowo usługowy 1600m2. Ogrodzony, działka 45 arów. parking kostka brukowa na 30 samochodów.Ogrzewanie budynku gazowe,Hala nadmuchowe, biura kaloryfery. Klimatyzowana hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia całe pięrto domu w Andrychowie Górnica z ogrodem i miejscem parkingowym. Mieszkanie jest po generalnym remoncie z kuchnią w pełni wyposażoną z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

112 zł/m²25 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Andrychowa. Powierzchnia lokalu wynosi 25m2, dwa niezależne wejścia do budynku. Wysoki standard wykończenia. Na piętrze znajdują się 4 lokale, wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

21,43 zł/m²140 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia! Powierzchnia lokalu usługowo-handlowego do wynajęcia po lokalu gastronomiczny, usytuowana jest w centrum miasta Andrychowa , na parterze budynku oraz w piwnicy. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Andrychów

Andrychów,małopolskie

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38 m2 na os. 1 maja w Andrychowie. Mieszkanie ładnie urządzone i dobrze zlokalizowane. Oferta najmu dostępna od sierpnia. Czynsz najmu 1250 zł. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie z widokiem południowym bez czynszowe na 1 pietrze do wynajęcia na Osiedlu Słonecznym w Andrychowie. Mieszkanie w bloku 71. Mieszkanie jest czesciowo umeblowane: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Metalowców

Andrychów,małopolskie

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajme mieszkanie w andrychowie na ul.metalowcow.mieszkanie po remoncie.blisko osrodek zdrowia,szkola,sklepy,basen,znajduje sie na parterze.oplata eksploatacja 410 zl- media wg zuzycia.odnajem 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Andrychów

Andrychów,małopolskie

14,13 zł/m²226 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pragniemy Państwu zaoferować lokale na wynajem znajdujące się w centrum Andrychowa na terenie Andorii. Nieruchomość na wynajem obejmuje powierzchnię 226,5 m2, w której skład wchodzą: jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Andrychów

Andrychów,małopolskie

26 000 zł2 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa zlokalizowana w Andrychowie. Pomieszczenie o powierzchni 2000m2 idealnie pod produkcję lub magazyn .Doskonałe położenie: centrum miasta oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij