Mieszkanie, ul. Lenartowicza

Lenartowicza, Andrychów, małopolskie

  • 519 000 zł
  • 49 m²
  • 10 591,84 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Bobak-...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lenartowicza

Lenartowicza, Andrychów, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

519 000 zł

49 m²

10 591,84 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lenartowicza

Zaktualizowane: 22 maja 2026

519 000 zł 49 m² 10 591,84 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 519 000 zł (10 591,84 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43420/3685/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy dla Państwa w naszej ofercie wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,44 m² w Andrychowie przy ul. Lenartowicza, które tylko czeka, by stać się tłem dla Waszych najpiękniejszych, wspólnych wspomnień. Usytuowany na komfortowym 2. piętrze niskiego bloku z 2018 roku (ciepły, solidny Ytong).

Lokal zachwyca funkcjonalnym układem oraz przestronnym balkonem idealnym na poranną kawę w blasku słońca czy wieczorny relaks przy girlandach świetlnych. (...)

Agent

Agnieszka Bobak-Kręcioch

572 313...

572 313 930

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

572 313...

572 313 930