Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Andrychów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Andrychów,małopolskie

176 000 zł54 m² 3 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Andrychowie na os. Żwirki i Wigury o powierzchni 53.6 m2, na 3 piętrze. Mieszkanie ma 2 duże pokoje, kuchnie, łazienkę i wc osobno, duży balkon oraz piwnice 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Andrychowie o powierzchni 37 m2 plus piwnica na parterze. Mieszkanie posiada 2 pokoje, widną kuchnie i łazienke z wc. Mieszkanie do remontu. Cena 115 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włókniarzy

Andrychów,małopolskie

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Adnrychowie na ul. Włókniarzy o powierzchn 54 m2, na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu, piwnicy. Mieszkanie zadbane, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Andrychów,małopolskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Andrychowie na ul. Starowiejskiej o powierzchni 54, 04 m2, 2 pokojowe na 3 piętrze. Mieszkanie z balkonem, piwnicą 10 m2. Czynsz 350 zł w tym woda, ogrzewanie. Cena 180 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Andrychów

Andrychów,małopolskie

252 000 zł84 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, duże mieszkanie usytuowane na Os. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, spiżarki, łazienki, w.c. i przedpokoju. Mieszkanie zadbane. Plusem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Andrychów,małopolskie

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze w bloku trzypiętrowym. Dogodna lokalizacja, blisko szkoła, sklepy, kościół.Mieszkanie wymaga remontu. Mały metraż mieszkania przy układzie dwupokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

198 000 zł62 m² 3 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na oś Lenartowicza. Dogodna lokalizacja.Jeden najmniejszy pokój obok kuchni przerobiony na jadalnię, tak więc mieszkanie składa sie z trzech pokoi, kuchni, jadalni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Włókniarzy

Andrychów,małopolskie

60 000 zł20 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu garsoniera, usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, wnęki kuchennej, łazienki i przedpokoju. Właściciel sprzedaje mieszkanie na następujących.