Lokal użytkowy, ul. Legionów

Legionów, Andrychów, małopolskie

  • 1 405 000 zł
  • 180 m²
  • 7 805,56 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Legionów

Legionów, Andrychów, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 405 000 zł

180 m²

7 805,56 zł/m²

Lokal użytkowy, ul. Legionów

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 405 000 zł 180 m² 7 805,56 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 405 000 zł (7 805,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka lokalu: 180 m²
  • Rozkład lokalu: piętro /1, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1960
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-713/3123/OOS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MAGDALENA WYSOGLĄD
Agent prowadzący
 

Na sprzedaż 3 lokale handlowo - usługowe, oraz działka usługowa , zlokalizowane w centrum miejscowości Andrychów ul . Legionów.
Wszystkie powyższe lokale są wynajęte.
Łączna powierzchnia budynku to 180 m2, na którą składają się 3 niezależne lokale, o powierzchni 60 m2 każdy. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości